• وبلاگ : ... حبل المتين ...
 • يادداشت : آزادي بيان به روش يك آلماني(ايراني وطن فروش) ...
 • نظرات : 1 خصوصي ، 7 عمومي
 • ساعت ویکتوریا

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + رضا 
  من با آقاي سيد محمد امير فخري كار دارم

  سلام

  ممنون از تذكر به جا و به موقع تون.

  متأسفانه اين شخص هنگام انتخابات در وبلاگ من هم کامنت بي شرمانه اي گذاشته بود، فقط به خاطر اينكه تصوير رهبر عزيزم و جمله اي از ايشان را در وبلاگم گذاشته بودم. از روي وب گذرم و آي پي اين شخص فهميدم كه ساكن آلمان هست.

  كامنت دوني من هم پيش فرض خصوصي شد.

  فرزندان اسلام ، حافظين دين مقدس اسلام و مدافعين انقلاب و عزت اسلامي ...
  به گوش باشيد که بهاييت با حيله ها و نيرنگ هاي بسيار در صدد گسترش و انتشار عقايد خود است و اينجاست که وظيفه ي ما مبارزه و جان سپاري براي محافظت از اسلاممان و دين عزيزمان است .
  مبارزه و جلوگيري از عقايد پوچ و بي اساس بهاييت وظيفه اي است که همه ي مسلمانان بايد آنرا با تمام وجود انجام دهند .
  براي جلوگيري از پايمال شدن خون شيعيان حضرت علي (ع) و اعلام نفرت خود از حرکت ها و نفوذ هاي بهاييت در انتشار مقالات و نوشته هاي ضد بهايي بگوشيد .
  سايت ايران سهراب بنا بر وظيفه اي که بر روي دوش خود احساس مي کند در اين اقدام بزرگ پيشتاز شده و از شما وبلاگ نويسان و نويسندگان وب درخواست مي کند تا به کمکش بياييد . از اين رو مي توانيد با انتشار نوشته هاي ايران سهراب در وبلاگ ها و وب سايتهاي خود در مبارزه با اقدامات بهاييت همراه شويد .
  همچنين مي توانيد با قرار دادن کدهاي زير در وبلاگ هاي خود به بخش بررسي و نقد بهاييت که از پرطرفدارترين بخش ايران سهراب محسوب ميشود لينک دهيد تا بسياري از افرادي که ممکن است به دام بهاييت بيافتند با اين فرقه پوچ وحشي آشنا شوند .  با قرار دادن کد بالا لوگويي در ابتداي وبلاگتان و در گوشه سمت راست اضافه مي شود که کاربران با کليک بر روي وبلاگ به بخش بررسي و نقد بهاييت راهنمايي مي شوند . نمونه اي از اين کد در وبلاگ نقد و بررسي بهاييت قرار گرفته است که مي توانيد قبل از قرارگيري در وبلاگتان نمونه اي از آن را ببينيد

  بنام خدا

  سلام دوست عزيز

  اللهم اهدنا الصراط المستقيم

  اللهم اصلح كل فاسد من امور المسلمين

  به قول امام خميني(ره) تا مادامي كه در مسير حق هستيم پيروزيم

  موفق باشيد

  + علي 

  چه احمقيه اين آدمه بيكار

  از اين افراد كه به بزرگترين انسان و پيامبر رحمت هم رحم نميكنن و به اسم آزادي هر چيزي دلشون ميخوان ميگن و براي هيچ چيز حد و مرزي قائل نيستن انتظاري نيست كه رفتاري انساني داشته باشن . . .

  ايراني خائن يا فراري يا هر كي هستي ، رسيدن به آزادي براي فحش دادن و كثافت كاري تو آلمان مباركت باشه.

  + همدرد 

  سلام

  اينم آزادي كه دنبالش هستن !

  اينجوري دم از مدرنيته و آزادي مي زنن و چون قدرت بيان ندارند دست به توهين و اقداماتي مي زنند كه تنها خوي حيوانيشان را پديدار مي كنه.

  از مسئولين پارسي بلاگ درخواست مي كنم كه اين عده از كاربران رو كه با آي پي مشخصي وارد ميشن بلاك كنه يا راه كاري براشون بينديشه كه ميخوان فضاي وبلاگ ها رو به هم بزنن.

  اگه اين كارو كنن ازشون ممنون ميشيم.