سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پستمو با این جمله شروع می کنم...

twitter


این توییتر که می‌گن، یعنی چه؟

توییتر به معنای چهچهه یا آواهایی متناوب است. شاید کاراکتر کارتونی "توییتی" را یادتان باشد. همان قناری زرد رنگ که با یک پیرزن و یک گربه زندگی می‌کرد !

توییتر(Twitter) یک سرویس میکروبلاگینگ (Micro Bloging) است که با شعار “چه کار می‌کنید؟ (What are you doing)” پا به عرصه وجود در دنیای وب 2 (Web 2)گذاشت. این سایت با طرح این سؤال مشهور شده و همه دارند در هر لحظه به همین سؤال جواب می‌دهند:


"شما چه کار می کنید ؟"

ساعت 22:00، 16 Jan: من دارم سریال یوزارسیو را می‌بینم.
ساعت 11:22، 18 Jan: دارم وبلاگ حبل المتین را می‌خوانم. به به !
ساعت 15:00، 18 Jan: بالاخره زدن این پست جدید توییتر تموم شد. برم نهار...
شما در این سایت می تونید افکار، لحظات و احساسات خودتون رو به اشتراک بزارین ...
می تونید مطالب جدید ، سایت جالب و مورد علاقه تون رو بگید ...
می تونید مطالب و نوشته های دیگران رو دنبال کنید ...


مهمترین مشخصه این سایت !

مهمترین پتانسیل وجودی توییتر در محدودیت 140 کاراکتری آن است . در توییتر یاد می گیریم که حرف خود را مختصر، مفید و کوبنده بگویم. همانطور که می دونید ما از نسل تکونولوژی ، فناوری و موبایل هستیم .  همان نسلی که با sms بزرگ شده است. همان نسلی که سعی می کند تمام حرفهای خود را در همان جملات کوتاه و محدود و حتی فینگیلیش بیان کند . این دو مشخصه به قدری بدیع و نو بود که از سال 2007 به سرعت در بین کاربران اینترنت به محبوبیت رسید .


حالا پیشنهاد من به شما !

اگه جزو اون دسته از آدم هایی که وبلاگ می نویسید و به دلیل مشغله زیاد خیلی وقته که پست جدیدی نزدید ، یا نه ! حرف هایی که برای گفتن داشتید ته کشیدن! و دلتون نمیاد یه پست جدید خرج کنید پیشنهاد می کنم :  

پست سریع در وبلاگ

توی این سایت عضو بشین و با قرار دادن کد زیر در قالب وبلاگتون پست های کوتاه 140 کاراکتری برای خواننده های وبلاگتون بفرستید . این پست کوتاه (توییت) می تونه یه خبر داغ ! ، یه جمله قشنگ ، یا یه حدیث از اهل بیت علیهما السلام و ... باشه که نیاز به شرح و بست نداره.

 

نرم افزارهای پیشنهادی و به درد به خور !

اگه از اون دسته افرادی هستید که علاقه دارین با موبایلتون یه پست جدید بزنید(البته کسایی که رو گوشیشون GPRS دارند) از اینجا این نرم افزار رو دانلود کیند . این نرم افزار به صورت جاواست و بر روی اکثر گوشی های تلفن همراه قابل نصب است .

اگه از اون دسته از افرادی هستید که از فایرفاکس جهت چرخیدن تو اینترنت استفاده می کنید از اینجا این نرم افزار رو دانلود کنید . این نرم افزار به صورت پلاگین به فایرفاکس اضافه میشه .

اگه از اون دسته از افرادی هستید که دلیل شلوغی سرتون با Outlook ایمیل هاتون رو چک می کنید با نصب این نرم افزار می تونید با Outlook توییت هاتون رو چک کنید.

این سایت پنجره ای جدید از دنیای اینترنته که البته قبل از ثبت نام در این سایت تذکر می دهم که این سایت شدیداً معتاد کننده هست . پس مواظب باشید !